سوالات متداول

سوالات شما

ما برخی از سوالات متداول و نکات کلیدی در مورد ثبت سفارش از شادخودرو را گردآوری کرده ایم. اگر سوال شما درج نشده است ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

ثبت نام (ایجاد حساب کاربری) در وبسایت شادخودرو آساک موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت در پیگیری سفارش ها می‌گردد. تیم پشتیبانی شادخودرو آساک به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد.

برای خرید از سایت شادخودرو آساک ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید.

تیم پشتیبانی شادخودرو آساک، در ساعات اداری از ساعت 8 تا 17 پاسخ‌گوی شما است. اگر در خارج از این ساعات اعلام شده سؤال یا ابهامی برای شما به وجود آمد، برای ما پیغام بگذارید تا یکی از کارشناسان  در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس بگیرند.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان شادخودرو آساک در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می‌نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می‌کنند.

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو آن برای شما وجود دارد. اما پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، با تیم پشتیبانی شادخودرو آساک باید تماس بگیرید.

خیر، پس از تایید نهایی سفارش، پیامکی از طرف شادخودرو آساک برای شما ارسال شود تا از آغاز روند خرید اینترنتی خود اطمینان حاصل کنید. در صورت ضرورت، کارشناسان وب سایت شادخودرو آساک با شما تماس خواهند گرفت.

بله، اما هدف شادخودرو آساک این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید اما چنانچه شما به خرید حضوری نیاز دارید، کارشناسان ما پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

فقط در شهر تهران امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا وجود دارد. این امکان در حال برای سفارش‌های دیگر شهرستان‌ها وجود ندارد.

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت، این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی شادخودرو آساک پیگیری نمایید تا هر چه سریع‌تر برای آن اقدام مقتضی انجام گیرد.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “حساب من ” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت شادخودرو آساک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

بله، این مورد برای کاربرانی امکان‌پذیر است که با مراجعه حضوری از دفتر فروش شادخودرو آساک خرید خود را تحویل بگیرند.

بله، شادخودرو آساک تسهیلاتی را فراهم کرده است تا شما بتوانید به صورت اقساطی خرید خود را انجام دهید.

تماس با ما

اگر سوالات مد نظر خود را پیدا نکردید، با ما در شادخودرو در تماس باشید

لذت رانندگی با شاد خودرو

لذت رانندگی هدیه با کوپن های تجربه رانندگی  کویر و نامی. شما نیازی به انتخاب یک دوره آموزشی خاص ندارید، شما فقط مبلغ نقدی را انتخاب می کنید که پس از آن می تواند به هر رویدادی واریز شود. این بدان معنی است که گیرنده می تواند تجربه رانندگی را برای استفاده از کوپن خود انتخاب کند.