سایت شادران

سایت شادران

شادران

در مورد مجموعه شادران باید گفت این شرکت که با نام رسمی شرکت شاد خودرو آساک فعالیت می کند؛  یک شرکت قدیمی بوده که از سال 1371 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت این شرکت در زمینه  محصولات و وسایل حمل و نقل است. این مجموعه در زمینه های مختلف از جمله تولید و فروش محصولات گوناگون فعالیت می کند.  این مجموعه با شرکت های مختلفی از جمله  ایران خودرو دیزل، پیشرو دیزل آسیا و مجموعه تحقیقات موتور ایران خودرو و همچنین شرکت آساک دوچرخ، برای تولید محصولاتی مانند انواع اتوبوس برقی، گازی، دیزلی، BRT،  و انواع دوچرخه مشارکت و همکاری دارد. اما فعالیت های  مجموعه شادران محدود به همکاری با سایر شرکت ها در خصوص  تولید محصولات مختلف نیست. بلکه این مجموعه اقدام به فروش محصولات مختلف می کند. در ادامه با فعالیت این شرکت بیشتر آشنا می شویم.

 

شادران

شادران

 

فروش انواع موتور سیکلت توسط مجموعه شادران

یکی از مهم ترین بخش هایی که مجموعه شادران در آن فعالیت می کند فروش انواع موتور سیکلت باشد. موتور سیکلت به عنوان یکی از وسیله های نقلیه بسیار پرطرفدار شناخته می شود. شرکت شاد خودرو آساک، انواع موتور سیکلت ها را به صورت اینترنتی و مجازی به فروش می رساند. موتور سیکلت هایی که توسط این مجموعه به فروش می رسند؛ انواع مختلفی دارند. موتور سیکلت های برقی، یکی از پر فروش ترین محصولات این مجموعه می باشد. همچنین در کنار انواع موتور سیکلت برقی، باید گفت موتور سیکلت  های چهار چرخ و موتور سیکلت های مینی نیز به فروش می رسند.

شرکت شاد خودرو آساک،  هم در زمینه فروش محصولات و موتور سیکلت های وارداتی برند های معتبر فعالیت می کند؛ هم محصولات شرکت های داخلی مانند کویر موتور را در بازار عرضه می کند. شرکت شادران، محصولاتش را با قیمت مناسب به فروش می رساند.  نه تنها موتور سیکلت،  بلکه لوازم جانبی مربوط به انواع موتور سیکلت نیز توسط سایت شرکت شاد خودرو آساک در بازار عرضه می شود.

فروش انواع موتور سیکلت

فروش انواع موتور سیکلت

فروش انواع دوچرخه

یکی دیگر از محصولاتی که شرکت شاد خودرو آساک اقدام به فروش آن می کند؛ دوچرخه می باشد. از دوچرخه می توان به عنوان وسیله نقلیه پاک یاد کرد. دوچرخه ها نیز مانند موتور سیکلت ها، دارای انواع مختلفی هستند. شاید بتوان گفت دوچرخه های شهری یکی از پر فروش ترین محصولات مجموعه شادران هستند. زیرا استفاده از این دوچرخه ها مزیت های بسیار زیادی دارد. استفاده  از دوچرخه های شهری، به حفظ سلامت شهروندان کمک می کند.

همچنین باید گفت استفاده از این وسیله نقلیه، به کاهش آلودگی هوای شهر های بزرگ و صنعتی نیز کمک قابل توجه ای می کند. در کنار دوچرخه های شهری سایر دوچرخه ها مانند، دوچرخه های برقی یا الکتریکی، دوچرخه های کوهستان و دوچرخه های مسابقه ای نیز توسط شرکت شاد خودرو آساک به صورت اینترنتی و مجازی به فروش می رسد.

فروش انواع دوچرخه

فروش انواع دوچرخه

 

فروش اقساطی شرکت شاد خودرو آساک

همان طور که توضیح داده شد؛  یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت شاد خودرو آساک فروش انواع موتور سیکلت و همچنین انواع دوچرخه های وارداتی و تولید شده در داخل کشور می باشد. اما باید در مورد مجموعه شادران، به این نکته نیز توجه نمود که این مجموعه اقدام به فروش اقساطی محصولات نیز می کند. این ویژگی یعنی فروش اقساطی، بسیار مهم بوده و می تواند به افراد مختلف این امکان را بدهد تا موتور سیکلت یا دوچرخه مورد نظر خود را خریداری کنند. با وجود شرایط اقتصادی حال حاضر امکان خرید اینترنتی و همچنین خرید اقساطی محصولات مختلف، می تواند بسیار مهم باشد.

در این فروشگاه مجازی، محصولات با قیمت مناسب تری از فروشگاه های حقیقی به فروش می رسند. به همین دلیل  با خرید از مجموعه شادران می توانید؛ محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

فروش اقساطی

فروش اقساطی

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باره مجموعه شادران به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

برای اطلاع از شرایط اقساطی با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای خرید انواع موتور سیکلت ها به سایت شادران مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.